Autodelta d.o.o., Dunajska 122, 1000 Ljubljana

Prodaja:

Pon - Pet: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 13:00
Nedelje in praznike zaprto
Telefon: 01 320 12 00
Fax: 01 568 41 22

Servis:

Pon - Pet: 7:00 - 17:00
Cenitve poškodovanih vozil preko zavarovalnice od 07:00 do 15:30
Sobote, nedelje in praznike zaprto
Telefon: 01 320 12 30
E-pošta: servis@autodelta.si

Nadomestni deli:

Pon - Pet: 7:00 - 16:00
Sobote, nedelje in praznike zaprto
E-pošta: brane.budja@autodelta.si

PE AUTOEMONA, Celovška 252, 1000 Ljubljana

Servis:

Telefon: 01 519 15 93
Telefon: 01 519 15 58
Fax: 01 320 12 91
E: autoemona@autodelta.si
Delovni čas:
Pon - Čet: 7:30 - 18:00
Petek: 7:30 - 16:00

Nadomestni deli:

Telefon: 01 519 15 47
Fax: 01 320 12 91
E: autoemona@autodelta.si
Delovni čas:
Pon - Pet: 7:30 - 16:00

Aleš Slabe

Izvršni direktor

Tel: 01 32 01 201

 

Danijel Donoša

Vodja prodaje Volkswagen

Tel: 01 32 01 210

E-pošta: danijel.donosa@autodelta.si

 

Jure Tadina

Prodajni svetovalec Volkswagen

Tel: 01 32 01 209

Mob: 051 310 450

E-pošta: jure.tadina@autodelta.si

Miran Milakovič

Prodajni svetovalec Volkswagen

Tel: 01 32 01 208

Mob: 041 706 366

E-pošta: miran.milakovic@autodelta.si

Gregor Balažic

Prodajni svetovalec gospodarskih vozil Volkswagen

Tel: 01 32 01 212

Mob: 041 330 988

E-pošta: gregor.balazic@autodelta.si

 

Simon Slana

Prodajni svetovalec gospodarskih vozil Volkswagen

Tel: 01 32 01 211

Mob: 041 600 408

E-pošta: simon.slana@autodelta.si

Janez Kolander

Prodajni svetovalec gospodarskih vozil Volkswagen

Mob: 041 593 363

 

Marko Kepa

Marko Kepa

Prodaja rabljenih vozil in AUDI

Tel: 01 32 01 219

Mob: 051 354 354

E-pošta: marko.kepa@autodelta.si

Sreten Kovačevič

Prodaja rabljenih vozil

Tel: 01 32 01 220

Mob: 041 711 403

E-pošta: sreten.kovacevic@autodelta.si

Andrej Figar

Prodaja rabljenih vozil

Tel: 01 32 01 223

Mob: 041 709 083

E-pošta: andrej.figar@autodelta.si

Klemen Furjan

Prodaja rabljenih vozil

Tel: 01 32 01 218

Mob: 031 761 995

E-pošta: klemen.furjan@autodelta.si

 

Franc Anžur

Vodja servisa

Tel: 01 32 01 226

E-pošta: franc.anzur@autodelta.si

Mateja Bernard

Rezervacija servisnega termina

Tel: 01 32 01 230

E-pošta: servis@autodelta.si

Mitja Jančar

Servisni svetovalec

Mob: 031 763 401

E-pošta: mitja.jancar@autodelta.si

Aleš Jager

Servisni svetovalec

Mob: 031 352 366

E-pošta: ales.jager@autodelta.si

 

Gregor Gabron

Vodja servisa

Tel: 01 519 15 93

Mob: 041 605 956

E-pošta: gregor.gabron@autodelta.si

Tjaša Gorjanc

Rezervacija servisnega termina in zavarovanja

Tel: 01 519 15 58

Mob: 031 742 838

E-pošta: tjasa.gorjanc@autodelta.si

Peter Dovžan

Servisni svetovalec

Tel: 01 519 15 58

Mob: 041 762 551

E-pošta: peter.dovzan@autodelta.si

Aleš Habič

Servisni svetovalec za ličarsko/kleparsko delavnico

Tel: 01 519 15 58

Mob: 041 662 657

E-pošta: ales.habic@autodelta.si

Marko Vodopija

Servisni svetovalec za ličarsko/kleparsko delavnico

Mob: 041 615 055

E-pošta: marko.vodopija@autodelta.si

Igor Videčnik

Prodaja nadomestnih delov in opreme

Tel: 01 519 15 58

E-pošta: igor.videcnik@autodelta.si

 

Brane Budja

Vodja oddelka nadomestnih delov

Tel: 01 32 01 235

Mob: 031 727 959

E-pošta: brane.budja@autodelta.si

 

Gregor Juhant

Prodaja nadomestnih delov in opreme

Tel: 01 32 02 236

Mob: 031 742 649

E-pošta: gregor.juhant@autodelta.si

 

Rok Vidic

Servisni svetovalec z ličarsko/kleparsko delavnico

Tel: 01 32 01 233

Mob: 031 389 444

E-pošta: rok.vidic@autodelta.si

 

Boštjan Lukežič

Servisni svetovalec z ličarsko/kleparsko delavnico

Tel: 01 32 01 234

Mob: 031 755 576

E-pošta: bostjan.lukezic@autodelta.si

 

Elvira Murselović

Tel: 01 320 12 00

GSM: 041 777 696

E-pošta: zavarovanje@autodelta.si